اینورترهای ایرانی  جنسیس با  بازده واقعی و کارکرد 24 ساعته

اولین و تنها اینورتر ایزوله هوشمند در ایران  

  

 **زمان کارکرد 24 ساعته :

تعریف :  این اینورترها،  بصورت مداوم و 24 ساعته، بدون داغ کردن و یا افت توان، کار خواهند کرد.

این اینورترها دارای بازدهی بسیار بالا می باشند.

مزیت:  افزایش طول عمر اینورتر

 استفاده 24 ساعته از انواع وسایل برقی بدون هیچ محدودیت زمانی

نکته :  تنها  اینورترهای با  زمان کارکرد 24 ساعته موجود در بازار اینورترهای ایرانی جنسیس می باشند

 

 

زمان کارکرد معمولی :

تعریف :  اینورترهای با زمان کارکرد معمولی پس از مدت زمان بسیار کوتاهی  پس از روشن شدن به شدت داغ کرده و خاموش خواهد شد،که باید به  اینورتر مدت زمانی فرصت داد تا قطعات داخلی آن خنک شوند و اینورتر در طول این مدت خاموش خواهد ماند.

 این داغ شدن های متوالی بر روی قطعات الکترونیکی اینورتر تأثیر گذاشته و سبب کاهش طول عمر قطعات و در نتیجه کاهش طول عمر اینورتر می گردد.

اینورترهای با زمان کارکرد معمولی به دلیل اتلاف انرژی بصورت گرما که همین اتلاف انرژی سبب داغ شدن سیستم می شود، دارای بازده بسیار پایین می باشند، لذا اگر فروشنده ای مدعی شد که اینورتر او دارای بازدهی بالا و تلفات بسیار ناچیز است، یکی از دلایل صحت ادعای وی مدت زمان کارکرد اینورتر است.

 

 

** بازدهی بالای 90 درصد :

بازدهی بالای 90 درصد بصورت مداوم و بدون تغییر، تنها منحصر به اینورترهای با زمان کارکرد 24 ساعته است.

در اینورترهای با زمان کارکرد معمولی بازدهی بالای 90 درصد بصورت پیوسته مطلقا وجود ندارد، زیرا به دلیل داغ کردن اینورتر و افزایش تلفات در مدت زمان روشن بودن اینورتر، بازدهی در مدت زمان بسیار کوتاهی به شدت کاهش می یابد که این امر سبب دشارژ سریع باطری خودرو و کاهش طول عمر آن می شود.

به عنوان مثال یک اینورتر معمولی کار 1000 وات، ممکن است در لحظه ابتدایی 1000 وات را به وسیله برقی تحویل دهد اما به دلیل تلفات و داغ شدن اینورتر، در همان دقیقه اول مقدار توان خروجی به 500 وات کاهش می یابد، زیرا 500 وات از توان در اثر داغ شدن بصورت گرما تلف می شود و این بدین معنی است که بازدهی اینورتر در دقیقه اول به زیر 50 درصد رسیده است و در دقیقه پنجم توان خروجی به کمتر از 300 وات می رسد و این یعنی در طول این مدت، اینورتر بیش از 700 وات را بصورت گرما تلف کرده است پس بازدهی این اینورتر کمتر از 30 درصد شده است و در صورت ادامه روشن بودن آن به دلیل داغ شدن بیش از حد خاموش خواهد شد.

 

 

 

لینک های  مرتبط:

مشاوره خرید اینورتر

مشاهده تصویری برتری ها ی تبدیل برق ایرانی جنسیس

کلیپ های اینورترهای ایرانی جنسیس

اینورتر چیست ؟

کاربردهای اینورتر

قیمت اینورترهای ایرانی جنسیس

صادرات انواع اینورترهای ایرانی جنسیس

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.