رضایت خاطر خریداران اینورتر جنسیس در سراسر دنیا، سند افتخار ماست

شرکت ایرانی جنسیس یکی از بزرگترین تولید کنندگان منابع تغذیه سوییچینگ در عرصه بین المللی و همچنین اولین و تنها شرکت تخصصی تولیدکننده اینورتر درخاور میانه، اولین و بزرگترین طراح و تولیدکننده اینورتر صددرصد ایرانی و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و رایانه ای و به خدمت گرفتن متخصصین و پرسنل مجرب و کارآزموده، همواره کوشیده است تا برترین محصولات و تکنولوژی های روز دنیا را که مطابق با استانداردهای بین المللی و نیاز مصرف کنندگان طراحی و تولید می شوند به مردم شریف ایران تقدیم نماید.

محور فعالیت های این شرکت بر مبنای جلب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت زندگی آنان با تولید و عرضه برترین محصولات با بالاترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تأمین آرامش و رفاه مشتریان، قرارگرفته است. بر مبنای این تفکر، انواع اینورتر جنسیس ( مبدل برق ماشین به 220 ولت ) با آخرین استانداردهای روز جهان طراحی و تولید می شوند.

شایان ذکر است این محصول منحصر به فرد ( تبدیل برق ماشین به 220 ولت) برای اولین بار در کشور ایران توسط متخصصان ایرانی شرکت جنسیس ،  به صورت کاملا بومی طراحی و تولید می شود.

تولید ملی، افتخار ملی

  • اولین و تنها تولید کننده اینورتر با انواع ولتاژهای ورودی شامل 12 ولت،24 ولت،48ولت و...
  • اولین و تنها تولید کننده اینورتر با انواع ولتاژهای خروجی شامل 220 ولت،110 ولت، 230 ولت و...
  • اولین و تنها تولید کننده اینورتر با انواع فرکانس خروجی 50 هرتز، 60 هرتز و ...
  • اولین و تنها تولید کننده اینورتر سولار یا خورشیدی، اینورتر سینوسی و اینورتر شبه سینوسی

امیدواریم که با ارائه اینورترهای ایرانی ایزوله شده هوشمند جنسیس بتوانیم گامی کوچک در جهت آرامش و رفاه شما برداریم

کیفیت بالای اینورترهای ایرانی جنسیس و حضور مقتدرانه و مداوم در بازارهای بین المللی افتخار ماست