قیمت

قیمت اینورتر

ایمن، سبک و قابل حمل بودن اینورتر ایرانی جنسیس ( اینورتور ) با روش استفاده بسیار آسان، برق مورد نیاز شما را در اتومبیل، جاده، سفر، بیابان، کوهستان، جنگل، ساحل دریا، باغ، کانکس و … و به طور کلی در هر زمان یا مکانی که دسترسی به برق شهری ندارید جهت استفاده های زیر تأمین می کند :

خرید اینورتر برای سفر

اینورتور

خرید اینورتر برای استفاده از انواع وسایل برقی مانند لامپ، پروژکتور، یخچال، تلویزیون، کامپیوتر، چای ساز، پنکه، سشوار، ریش تراش، اتو، آبمیوه گیری و مخلوط کن، چرخ گوشت، کباب پز برقی، دستگاه های صوتی و تصویری، پمپ آب، بخاری برقی و ….

قیمت اینورتر

خرید اینورتر برای روشن کردن انواع کولرگازی در ماشین های سنگین

اینورتور

خرید اینورتر برای استفاده از انواع ابزارهای صنعتی مانند دریل، سنگ فرز و ….

مبدل برق ماشین

خرید اینورتر برای برق اضطراری ساختمان در زمان قطعی برق جهت استفاده از روشنایی، وسایل برقی و راه اندازی سیستم های امنیتی

برق اضطراری

خرید اینورتر برای استفاده از انواع پمپ ها، الکترو موتورها و ….

قیمت اینورتور

خرید اینورتر برای استفاده در عکاسی  و فیلمبرداری

اینورتر

و …

………………………………………………………………………………………………………………………………….

لازم به ذکر است، اینورتر جنسیس برندی معتبر و تنها اینورتر یا اینورتور صادراتی ایران است که 36 ماه گارانتی معتبر ، صادراتی بودن آن و مشتریان خاص از ادارات و ارگان های دولتی تا شرکت های معتبر ایرانی نشانه کیفیت اینورتر جنسیس است. در حال حاضر تعداد زیادی از اینورترهای موجود در بازار ایران ساخت کشور چین هستند که تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر دارای قیمت پایین و متعاقبا  علاوه بر خطرات جانی و مالی، دارای کیفیت و کارآیی بسیار پایین می باشند.

شاید هنگام خرید محصولات مورد نظر خود قیمت جزو اولین اولویت شما باشد ولی لطفا در رابطه با خرید اینورتر، قیمت را اولویت اول انتخاب خود قرار ندهید زیرا قیمت اینورتر رابطه مستقیم با کیفیت و ایمنی آن دارد اگر فقط بر مبنای قیمت اینورتر خرید خود را انجام دهید جان و مال شما می تواند در خطر تهدید جدی باشد.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

اینورتر چیست؟ یا اینورتور چیست ؟ دستگاه الکترونیکی است که برق باطری ماشین را به صورت کاملا ایزوله شده و ایمن به برق 220 ولت شهری تبدیل می کند ( تبدیل DC به AC ) . خروجی اینورتر جنسیس دارای ولتاژ220 ولت و فرکانس 50 هرتز می باشد که جهت کارکرد صحیح وسایل برقی و افزایش طول عمر آن ها لازم است.

شاید هنگام خرید اینورتر ، قیمت جزو اولین اولویت شما باشد ولی لطفا ، قیمت اینورتر را اولویت اول انتخاب خود قرار ندهید زیرا قیمت اینورتر رابطه مستقیم با کیفیت و ایمنی آن دارد اگر فقط بر مبنای قیمت ، خرید خود را انجام دهید جان و مال شما می تواند در خطر تهدید جدی باشد.

انواع اینورتر ایرانی جنسیس را به تفکیک کاربرد اینورتور و فروش اینورتر جنسیس از ما بخواهید. قیمت اینورتر  با نظارت مستقیم کارخانه تولید کننده محصول صورت می پذیرد. اطلاع از  تخفیفات ویژه بر روی قیمت اینورتور و همچنین اطلاع از جدیدترین مدل های اینورتر جنسیس

 

لینک های مرتبط :

راهنمای خرید اینورتر

 کاربردهای اینورتر ایرانی جنسیس

کلیپ های کارکرد اینورتر جنسیس

کانال تلگرام ما

اینورتر جنسیس

به کانال تلگرام ما بپیوندید

پیوستن به کانال خروج